Чимало батьків вважають, що лікувати молочні зуби непотрібно, адже вони й так випадуть. Але несподіваним фактом для багатьох може послугувати те, що й у молочних зубів також є корені, завдяки чому вони тримаються у кістці. Як настає час з’явитися постійним – корені молочних розсмоктуються і зуб випадає вже без них.

Навіщо лікувати молочні зуби?

  • Карієс у дітей розвивається швидкими темпами і це пов’язано із анатомічними особливостями дитячих зубів. Саме тому, якщо ви помітили невеличку дірочку терміново зверніться до лікаря. У зворотньому випадку – вона стане великою і тоді може з’явитися біль, запалення зубного нерва, а це вже лікування каналів.

  • Якщо інфекція поширилася на кістку, може з’явитися флюс (а за ним і поява гною із ясен). Флюс – це джерело хронічної інфекції в організмі. Батьки дивуються – чому дитина так часто хворіє, навіть не здогадуючись про причину. Імунітет знижується, а в окремих випадках інфекція може загрожувати життю дитини.

  • Під молочними зубчиками – зародки постійних. Інфекція від “молодшого брата” може негативно вплинути на розвиток та ріст “старшого” – корінного. 

  • Надто зіпсованими зубами, котрі ще й болять до усього цього погано жувати їжу. Це викликає проблеми із травленням: їжа погано переварюється та засвоюється. Організм в результаті не отримує необхідних поживних речовин.