Корисні продукти для зубів та ясен:


Ягоди. До цього переліку входять такі ягоди як смородина, суниця, виноград, журавлина. Ці ягоди володіють такими вітамінами: РР, А, групи В, С, Е, а так само залізом, магнієм, кальцієм, фтором (що служить відмінним відбілювачем зубів). Ну а крім того, ягоди відмінно підходять для профілактики карієсу.


Молочні продукти. Не секрет, що молочні продукти для зубів досить корисні, - багато про це чули ще в дитинстві. Сир, творог, йогурт володіють такими вітамінами як А, В, D і крім іншого, усувають неприємний запах з рота.


 Овочі та фрукти. Сюди можна віднести моркву, яблука, огірки. У них присутні такі вітаміни як В, D, Е, С, РР, а так само кальцій, магній, натрій, фосфор, йод, фтор. Такі продукти нормалізують кровообіг в яснах, що теж, погодьтеся, вельми непогано.


Зелень. Салат, кріп, петрушка, цибуля, селера. Присутні такі вітаміни як В, Е, А, С, РР. а так само калій, кальцій, йод, натрій. Зелень сама по собі впливає на весь організм в цілому. Так само як і овочі з фруктами нормалізує кровообіг в яснах.


Цитрусові. Грейпфрут, лайм, апельсин. Крім вітаміну С в цитрусових є вітаміни В, Е, С, РР. Цитрусові продукти для зубів корисні тим, що знижують ризик появи карієсу, і нормалізують кровообіг в яснах. Однак занадто захоплюватися ними не варто, все добре в міру. Кислота цитрусових у великих кількостях може згубно позначитися на емалі зубів.